Polep auta pre Bystrina - pramenitá voda carwrapovou a reflexnou fóliou na potlač.
Bardejov za čerpacou stanicou Slovnaft v areáli VK Autoservis. Polep na tabule KomaAlu.
Kompletné grafické spracovanie pre donáškovú službu Pizza...

Veľkoplošná digitálna tlač za super cenu od 8€/m2

Veľkoplošná tlač, Bardejov

Veľkoplošná digitálna tlač je našou hlavnou činnostou. Pri veľkoplošnej digitálne tlači viete dosiahnuť ten správny pomer kvalita-cena.

Zobraziť viac referencie tlač

Polep auta, výkladu, či nálepky do interiéru

Polep áut, Bardejov

Polep áut, výkladov patrí k najčastejšie využívanej reklame čo sa týka pomeru cena a úžitkovosť.

Zobraziť viac referencie polep

Fotografie na plátno už od 4,90 EUR

Fotografie na plátno, Bardejov

Premeňte svoje fotografie na umelecké dielo vďaka tlači na plátno. Vytlačené na pravé bavlnené plátno a napnuté na drevený rám

Zobraziť viac referencie plátno
Aktuality a novinky Lucas ART
Ochranný štít z PVC. Rozmer štítu: 360 x 280 mm Mäkký pás vyrobený z materiálu na čelo Váha: 0,06 kg Materiál: PVC Farba: bezfarebná - priehľadná Hrúbka štítu 0,5 mm V súprave: 3 prvky z polykarbonátu (štít a pruhy) a 2 gumené pásy Výrobok je odolný voči dezinfekčným prostriedkom (tiež obsahujúcim alkohol) Ľahký ochranný štít Vám umožňuje nosiť ho celé hodiny, čo zaisťuje bezpečnosť Vašej tváre, očí, nosa a úst. Zaoblená spodná časť zvyšuje pohodlie pri práci a ďalšie 2 otvory bránia zahmlievaniu, takže zamestnanci môžu medzi sebou voľne komunikovať. Ochranný štít, ako aj celá konštrukcia, je vyrobený z 0,5 mm hrubého PVC materiálu. Poskytuje 100 % viditeľnosť a široké zorné pole pri práci. Ochranný štít vďaka dobre premyslenému dizajnu umožňuje nasadenie korekčných alebo ochranných okuliarov. Odporúča sa nosiť súčasne rúšká na tvár a ochranný štít. Ochranný štít Výrobok je odolný proti dezinfekcii a dezinfekčným prostriedkom obsahujúcimi alkohol.

© Copyright 2016 / LucasART promo, s.r.o. / reklamná agentúra

o2

webdesign Ryggsmärta behandling