Polep auta pre Bystrina - pramenitá voda carwrapovou a reflexnou fóliou na potlač.
Bardejov za čerpacou stanicou Slovnaft v areáli VK Autoservis. Polep na tabule KomaAlu.
Kompletné grafické spracovanie pre donáškovú službu Pizza...

Veľkoplošná digitálna tlač za super cenu od 8€/m2

Veľkoplošná tlač, Bardejov

Veľkoplošná digitálna tlač je našou hlavnou činnostou. Pri veľkoplošnej digitálne tlači viete dosiahnuť ten správny pomer kvalita-cena.

Zobraziť viac referencie tlač

Polep auta, výkladu, či nálepky do interiéru

Polep áut, Bardejov

Polep áut, výkladov patrí k najčastejšie využívanej reklame čo sa týka pomeru cena a úžitkovosť.

Zobraziť viac referencie polep

Fotografie na plátno už od 4,90 EUR

Fotografie na plátno, Bardejov

Premeňte svoje fotografie na umelecké dielo vďaka tlači na plátno. Vytlačené na pravé bavlnené plátno a napnuté na drevený rám

Zobraziť viac referencie plátno
Aktuality a novinky Lucas ART

26. apríla sa na Radničnom námestí uskutoční Beh za A(tra)ktívny Bardejov. Grantový program A(tra)ktívny Bardejov je otvorený pre všetky občianske aktivity, ktoré prispejú k výraznejším zmenám v našom meste zatraktívňujúcim a skvalitňujúcim život obyvateľov Bardejova.

Podpora občianskych aktivít prebieha v 2. kolách:

1. kolo bolo ukončené 6. februára 2015, kedy Grantová komisia a Správna rada Komunitnej nadácie Bardejov schválila 3 projekty aktívnych Bardejovčanov, ktoré boli podané v rámci výzvy grantového programu A(tra)ktívny Bardejov.

Stručné charakteristiky súťažiacich projektov:

Projekt č. 1: OŽIVME ZÁHRADU!
Skupina Mladých filantropov mení bývalú divokú skládku odpadu v centre mesta (za predajňou Kodak) na záhradu voľnočasových aktivít – pikniky, ping pong, petang, kamenné pódium…
ROZPOČET: Palety a dosky – 87 €, Ping-pongový stôl a rakety – 728 €, Altánky – 60 €, Maliarske potreby, sedacie vankúše a taburetky – 223, €, Flipchrt – 100 €, Propagácia – 160 €; SPOLU: 1 358 €

Oživme záhradu

Projekt č. 2: ŽIVÁ BAŠTA
Členovia občianskeho združenia Different spolu s dobrovoľníkmi postupne oživujú dlhodobo zanedbávaný priestor Hrubej bašty kultúrno-komunitnými aktivitami – koncerty, výstavy, kino, divadlo, diskusie..
ROZPOČET: 1.posch. Bašty: Rekonštrukcia a výroba okien – 1110 €, Elektro materiál 650 €; Prízemie Bašty: 3 x vchodové dvojdvere – 1800€, Maliarské potreby, dlažba, elektro materiál 1300 €, Propagácia – 200 €; SPOLU: 5 060 €

Živá bašta

Projekt č. 3: STRATENÝ PARK OŽÍVA
Občianske združenie Náš Bardejov vytvára zázemie pre verejný park v centre mesta pri Františkánskom kostole, ako miesto na oddych pre širokú verejnosť a návštevníkov mesta.
ROZPOČET: Terénne a zemné práce s pokládkou geotextílie o ploche 1020 m2 – 4090 €, Podklad štrkopiesku a drveného kameniva – 9 890 €; SPOLU: 13 980 €

Stratený park ožíva

2. kolo prebieha od 6. februára do 26. apríla 2015. Žiadatelia troch úspešných projektov z prvého kola, v spolupráci s komunitnou nadáciou, sa uchádzajú o podporu svojich nápadov oslovovaním širokej bardejovskej komunity prostredníctvom získavania bežcov, ktorí budú podporovať ich projekt svojím štartovným (minimálne 10 €) alebo oslovovaním firemných a individuálnych darcov. Komunitná nadácia Bardejov prispeje ku každému takto vyzbieranému euru svojím ďalším eurom, najviac však do výšky 500 € na projekt.

 

PROGRAM:
14:00 – koncert
14:30 – ukončenie registrácie a odovzdávania štartovacích balíčkov
15:00 – štart behu – Hlavý beh (6,3 km) a Hobby beh (2,1 km) a sprievodné aktivity
16:00 – odovzdávanie cien víťazom
16:30 – žrebovanie tomboly (ktorú bude možné zakúpiť na mieste podujatia)

Logo-Beh-za-Atraktívny-BJ_BIELE1.jpg

BEH ZA A(TRA)KTÍVNY BARDEJOV - PROPOZÍCIE BEHU

Usporiadateľ: Komunitná nadácia Bardejov

Spoluorganizátor: Mesto Bardejov

Ambasádorka podujatia: Ing. Ingrid Petnuchová, 6 – násobná majsterka Slovenska v maratóne

Termín podujatia: 26. 04. 2015

Miesto: Bardejov, Slovenská republika

Čas podujatia: 14:00 – 17:00 hod. Štart behu: 15:00 - Radničné námestie (pri historickej radnici) Cieľ: Radničné námestie (pri historickej radnici)

Dĺžka tratí: Hobby beh – 2,1 km (1 okruh) Hlavný beh – 6,3 km (3 okruhy) Kategórie: ženy, muži Povrch: prevažuje kamenná dlažba

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Prevzatie si štartovného setu (štartovné číslo, tričko s logom podujatia, nápoj, potravinový balíček, lístok do tomboly): nedeľa 26.04.2015 od 13:30 do 14:30 hod. na Radničnom námestí, pred historickou radnicou (miesto štartu pretekov)

Poistenie pretekárov: Všetci účastníci pretekov sú povinní mať platné zdravotné poistenie. Organizátor nepreberá zodpovednosť za škody na majetku alebo zdraví súvisiace s cestou, pobytom a s účasťou pretekárov na podujatí. Každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť. Je povinný predložiť pri prezentácii fotokópiu kartičky poistenca, potvrdzujúcej platné povinné zdravotné poistenie (to platí aj pri prevzatí štartovného balíka za iného účastníka). Bez predloženia tohto potvrdenia nebude pretekárovi vydaný štartovný balíček, a to ani v prípade, že má zaplatené štartovné. Údaje z kartičky poistenca použije organizátor výlučne v prípade zdravotných komplikácií pretekára na trati a následného ošetrenia zdravotnou a záchrannou službou.

Meranie času a výsledky: Meranie času pretekárov bude vykonávané pod dohľadom hlavného rozhodcu pretekov. Pretekári budú zaradení do výsledkovej listiny podľa umiestnenia v poradí, v ktorom dobehnú do cieľa a v kategórii, v ktorej súťažia.

Výsledky: budú uverejnené na druhý deň po skončení podujatia na www.knbj.sk. Informácie: všetky informácie týkajúce sa Benefičného behu za A(tra)ktívny Bardejov budú priebežne zverejňované na www.knbj.sk. Šatne: Záhrada mladých filantropov (nachádza sa za predajňou Kodak, vchod je z Františkánskej ulice cez hnedú plechovú bránu) WC: Veterná ul. - verejné toalety, sprcha Zdravotná služba: Bude zabezpečená prostredníctvom RZP Bardejov a pracovníkov SČK so stanoviskom na Radničnom námestí (označenom znakom Červeného kríža).

Viac informácií: Ing. Jozef Jarina, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo 0907 972 763

© Copyright 2016 / LucasART promo, s.r.o. / reklamná agentúra

o2

webdesign Ryggsmärta behandling